Včerejší Supersnídaně v rámci #businessforbreakfast s názvem Podzimní restart firem po Covidu. Jak všichni víme, covidová opatření opět nabývají na síle a s vyhlášením nouzového stavu bude opět třeba spojit své síly, protože #jsmevtomspolu a holky z #jvlfinance si stojí za tím, že #vypodnikejtesrdcem #myvambudemekrytzada. Proto obnovujeme naši #rubriku a budeme vám přinášet opět veškeré aktuální #informace o aktuálním dění a jdeme na to rovnou teď.
💡Můj dnešní tip 1 – od září jsou obnoveny zálohy na sociální a zdravotní pojištění OSVČ, do 30.9. byla splatná platba na sociální pojištění a do 8.10. platba na zdravotní pojištění za měsíc září. Pokud jste ovšem v březnu aktivně poslali zálohy (nestihli jste zaznamenat odpuštění), začínáte s platbami až od měsíce října.
💡Tip č. 2 – máte problém s placením záloh sociálního a zdravotního pojištění v jiné než minimální výši? Stejně tak víte, že nebudete moct zaplatit zálohu na daň z příjmu? Neváhejte a zkuste požádat finanční správu a příslušné OSSZ a zdravotní pojišťovny o prominutí plateb záloh na rok 2020.
💡Nezapomeňte pro sociální a zdravotní pojištění použít standardizované formuláře (ke stáhnutí na jejich webových portálech). Máme zkušenosti s kladným vyřízením žádostí. Proto pokud máte trable, hurá do toho a že nevíte jak? Obraťte se na nás, protože my #vimejaknato