Dnes přicházíme s novinkou, kterou startujeme už od začátku prosince! Týká se všech letošních maturantů, kteří mají potíže se školním pojetím ekonomiky a účetnictví a chtějí maturitu hravě zvládnout.  Proto nabízíme výukové kurzy účetnictví a ekonomiky k maturitě.

Kurzy jsou šité na míru všem maturantům účetnictví a ekonomiky, kteří se doma trápí nad maturitními otázkami a neví si rady. Nabízíme možnost, jak se jimi „prokousat“ společně, jednoduše a pod vedením zkušených lektorek s pedagogickou praxí. Kurz obsahuje 15 lekcí (1 lekce = 120 minut). Součástí ceny jsou vypracované maturitní otázky. Kurzy budou probíhat dle zájmu v Plzni či Rokycanech. Přihlašovat se můžete na e-mailu: [email protected], FB: https://www.facebook.com/jvlfinance/?hc_ref=NEWSFEED a bližší informace naleznete přímo v letáčku. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vás a věříme, že Vám můžeme pomoci maturitu bez problémů zvládnout. Neváhejte využít výukové kurzy účetnictví a ekonomiky k maturitě s našim týmem JVL finance!

Vaše JVL